| anonim_4396 a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor, urgent. Weekend-ul asta am avut balul bobocilor si am intrat in coma alcoolica. Nu am mai baut nici o data, si nu am stiut ce mi se poate intampla. M-a vazut directorul liceului, dirigintele, si toti ceilalti colegi. Nu stiu cum o sa ma mai pot duce maine la scoala, sunt terminata, plang in continuu de 2 zile si incerc sa caut o solutie dar pur si simplu nu o gasesc. Ajutati-ma va rog cu un sfat.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta e, macar ai invatat ceva

| KeNNT3D a răspuns:

Asta nu-i motiv de plans, cam toti fac asa, ai incercat ceva nou, poate ti-a placut, poate o sa incerci iar, nu sa intri iar in comalaughing deci ce e o viata fara riscuri s fara sate distrezi, dac rad alti, rad sa se bage si ei in seama, cat timp te-ai distrat s ti-a placut e ok, crede-ma cadaca ne-am lua dupa parerile celorlati de fiecare data nu stiu ce am face, deci succes la urmatoarea betiehappy

| Catalina1243 a răspuns:

Sa faci haz de necaz. Sa razi de tine cu ceilalti.

| Sofikutza a răspuns:

Nu te gindi la ceea ce cred ceilalti de tine-tu esti tu si nimeni nu te va schimba. Ai vrut sa incerci si tu ceva nou si crede-ma- cind erau ei adolescenti tot veneau acasa beti tufla asa ca nu-i nimic si termina sa plingi.