| venusdoom a întrebat:

majoratul meu e in februarie si ma gandesc ce as putea face, avand in vedere ca nu vreau o petrecere tipica de majorat, nefiind o fana a lor. Ma gandeam la ceva mai mult decat o simpla pizza. Poate are cineva o ideebig grin mersi

1 răspuns:
| Lauragd a răspuns:

Nu prea vad nimic intre "o simpla pizza" si "o petrecere tipica de majorat".Cel mai mult conteaza sa fi spontana, si sa aduci idei de moment.Suntem abia in august si tu incerci deja sa planifici pentru februarie.Ai destul timpbig grin.