| Tiffany89 a întrebat:

Mama mi-a luat fardurile pentru ca nu ii place daca ma fardez. Aveti vreo idee unde?laughing Am cautat mult dar nu le-am gasit pe toate.

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

In sfarsit aud de niste parintii care nu au legume in loc de creier
Cum frate la 10 - 12 ani sa te fardezi?
Nici bine nu ti-a dat 2 3 tulei pe acolo si vrei machiaj?
Holy crap.

| GuessWho a răspuns:

Poate le-a ascuns in poseta ei, pentru ca stie ca nu ai cauta acolobig grin

| Anonima307 a răspuns:

Si mie mi le luase mai demult si le-am gasit ascunse in dulap sub niste paturi laughing)) cauta prin sertare, sub pat, sub haine, in baie laughing)

| Tiffany89 explică:

Unde le-a ascuns*

| iubitica_2607 a răspuns:

Cauta in cosul de gunoi sau la ghenalaughinglaughing

daca nu le-o aruncat cauta in dulap, pe dulap sau sub pat

PSsadpoti cauta si in frigider sau cuptor)laughing