| anonim_4396 a întrebat:

merg intr-o excursie cu clasa si vrem sa ne distram la maxim.ne puteti da cateva idei de jocuri sau activitati?(PS: suntem mai mari deci sa nu-mi spuneti jocuri gen "ciresica"laughing )...si inca ceva:dupa ce ai baut bere cum poti face ca sa nu se simta pe respiratie si sa nu fi asa beat.astept raspunsri, mersi mult:*

3 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Dupa ce ai baut beree, bei multa apa. Sau ia si tu o guma, o pastila de aia mentolata. Mananca ceva dulce.

| Blink182 a răspuns:

Activitati: enerveaza-l pe sofer,lipeste-i guma in cap soferului,arunca cu bere in cap la oamenii din imprejurimi,Faci misto de sofer si il intrebi daca vrea sa faca pipi cu cineva impreunalaughing.
Ca sa ati treaca mirosul de bere,trebuie sa bei ceva ca sa il acoperi,adica stoarec o lamaie si ai bei zeama, manaca usturoi, bea Coca Cola sau Wiski.
Plz fundita!

| Mihaita23 a răspuns:

Idei nu am dar mesteca o guma orbit sau mananca un tic tac pentru respiratie si nu bea multa bere sa fii beat.Comportate normanl.Sigur ceilalti baieti au idei de jocuri.Osa gasiti voi ceva.
Funda?