| Ciupaciupss a întrebat:

mi-a expirat anti virusul Nod 32 si nu stiu cum sa bag key-ul akela.ma puteti ajuta daca nu imi spuneti ce antivirus sa bag? plss

FUNDITA

1 răspuns:
| kuviCk a răspuns:

Nu poti baga nimic deoarece til dau 30 zile moca cu scopul de al cumpara si introduce keiul. Daca vrei sa ai in continuare NOD32 pe PC urmeaza pasii: 1 dezinstaleaza antivirusul, 2 INTRA LA EI PE SITE, da la DOWNLOAD si iar da acolo sa obtii o liceenta timp de 30 zile pe un ALT ID de al tau (nu se pot trimite 2 liceente pe acelasi ID) 3 intra pe ID pe care ai trimis liceenta, 4 da la mailt si copie username si pass, 5 descarca antivirusul din nou si pune user name care-l cere, 6 instaleaza din nou cu username si passs-ul nou