| Kannaaaaa a întrebat:

Mi-am achizitionat de curand o camasa de blugi asemanatoare cu cea din imagine doar ca mai inchisa la culoare si cureaua e verde: (prima camasa din stanga, cea lunga)

http://www.latestfashiontrends.info/......ashion.jpg

Ce parere avesti despre ea? Si mai ales cu ce as putea sa o asortez, sa o combin?

Astept cat mai multe pareri, multumesc anticupat! :)

5 răspunsuri:
| HeathLedgerForever a răspuns:

Bună, bună. Îmi cer scuze că îți răspund după atâta timp, dar și mie mi-a trimis mama o cămașă asemănătoare din Germania și consider că se poate purta chiar și toamna, dar și primăvara. Eu merg la școala cu ea desfăcută, iar pe dedesubt imi iau un maieu negru și o las așa mai neglijentă laughing. În partea de jos optez pentru niste jeanși de orice culoare, sau chiar niște colanți negri. Ca încălțăminte optez pentru UGG-uri scurte, care merg de minune sau chiar niște teniși. Lasă-ți imaginația să zburde și, cel mai important e să te simți bine. Te pup!

| Kannaaaaa explică:

M-ar interesa cu ce tip de blugi sau colanti, ce culori...si niste imagini ar fi perfecte happy

| Unicucebeea a răspuns:

Ieri eram in Stradivarius cu prietenele mele. Vanzatoarea era imbracata cu aceasta camasa dar era fara curea, purta niste colanti cu modele[merg orice modele] si niste ghetute maro, dar merg si negre. Inca mi-a ramas in minte imbracamintea aia si inca ma gandesc ce fain arata laughing. Daca nu ai mai putea sa porti niste dresuri negre cu pantaloni scurti si camasa o bagi in interior. Eu asa as proceda smug

| Vvistula a răspuns:

Mie imi place foarte mult si poti sa o asortezi cu multe accesori ca sa iasa un contrast pozitiv

| IuliaAlexandra1296 a răspuns:

Poti sa o iei cu niste colanti din latex, ma gandesc. happy