| EvaTramell a întrebat:

mi-am comandat de la emag.ro un telefon Samsung b5330 chat. cat timp trebuie sa ii formatez bateria? multumesc.

3 răspunsuri:
| mihay88 a răspuns:

Nu se formateaza bateriile la smartphone-uri happy dureaza cam 6 cicluri de incarcare-descarcare pana intra in regim normal de functionare happy

| Ivanovicius a răspuns:

Uita-te la tipul de baterie. Daca esti Li-ion atunci nu mai trebuie formatata, deoarece este un tip de baterie mai nou. Daca nu este Li-ion, atunci va trebui s-o lasi 24 de ore la incarcat. Succes!

| AnonimR a răspuns:

Cel mai bine ar fi 24 de ore, dar e bine si 12 happy