| Sylvye a întrebat:

BunaTpu! Care este parerea voastra (pro si contra) despre telefonul Samsung galaxy chat B5330, si cam cat timp tine bateria?

Multumesc happy

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

AI putea sa cauti o gama mai larga de telefone si sa iti alegi de acolo, oricum specificatiile le gasesti pe gsmarena la orice telefon si acolo scrie capacitatea bateriei. BAFTA

| Mecoooo a răspuns:

Citeste aici mai multe detalii :) http://www.androider.ro/samsung-galaxy-chat-5330-8539 funda? o seara buna