| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand mobila noua in dormitor.Am optat pentru rosu, fiind culoarea mea preferata si pal(dulapul e tot rosu la fel si cele 3 sertare de deasupra patului, in rest, patul si biroul, sunt pal)Ce culoare imi recomandati pentru pereti? Ce ar trebui sa fac ca sa dau dormitorului un aer cat mai adolescentin? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| DanAmarandei a răspuns:

Bej deschis. Nu poti folosi tot o culoare intensa, te va innebuni de cap. Bejul deschis e o culoare calda si contrasteaza bine cu rosu. Succes!