| anonim_4396 a întrebat:

In curand imi voi redecora camera si nu prea stiu ce culoarea vor avea peretii daca:Biroul este negru cu rosu(adica daca de exemplu are 3 sertare, 1 sa fie negru,unul rosu si altul negru), patul tot negru cu rosu si sifonierul tot negru cu rosu? Si parchetul este de culoarea ciresului (nu stiu daca asi inteles...)Am facut comanda de mobila noua pentru ca ma voi muta si trebuie ca peretii sa fie dati cu var apoi ma voi muta.App acum peretii sunt albihappySi sufrageria va fi un fel de crem
PS:apartamentul este semidecomandathappy
Dau Fundoaiee

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Alege o nunata mai deschisa ca sa iasa in evidenta culoarea mobilei, dar nici sufocant de deschisa incat sa nu iasa contrastul.

Incearca tot un crem sau un bej(nu tipator).

1 răspuns:
| cristzy007 a răspuns:

Eu as zice un crem.