| JBStandsForMe a întrebat:

Mi-am cumparat o chitara acustica de curand si, separat, si o curea. Nu prea stiu cum se pune cureaua (unde se leaga, la capete etc.). [funda]

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Se leage de gatlaughing

| Lolita-diana_Motrescu_1996 a răspuns:

Asa sant si eu la fel nu-i dau de capat unde sa-i pun cureaua jos are cui de agata cureaua si sus n-are si nu stiu unde so agat.cureaua are o ata legata de gaura celeilante care vine sus si cu un carligas si eu unde sa adat crligasul ala ca sa pot sa pot tine chitara mai bine