| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat un Skate Rco din Carrefour la suma de 90lei roti silicon etc etc...eu sunt incepator si as vrea sa stiu ce lungime si ce latime ar trebui sa aiba un skate bun

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

E Bun skatul ca lungine si latime insa e prost calitativ am rupt cateva placi de la RCO, plus ca rurmenti nu sunt din otel, si or sa se distruga, daca sari cu el.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu abia imi pot tine echilibrul darminte sa sar si cu elrolling on the floor cand invat mai bine il schimb