| DANU_4412 a întrebat:

Buna mi-am deschis un server de Gta SAMP are forum are comenzi teleporturi si tot ce mai trebuie dar trebuie sa fie hostat cum se hosteaza un server poate am nevoie de o programa ceva?

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Ai nevoie de un game hosting dupa ce iti cumperi hostingul il urci svr pe ftp si gata

4 răspunsuri:
| RawkFX a răspuns:

Dar iti trebuie bani

| RawkFX a răspuns:

Ba vrei sa iti inscriu serveru pe forumu meu http:/servers.forumer.ro/ asta e

| Catalin_Tseppy_1990 a răspuns:

HostName: (0.3x)BlackForce: Descarcati Clientul 0.3x Check F
Address: 93.119.30.150:7777
Players: 0 / 50
Ping: 11
Mode: BlackForce: v0.09
Map: San Andreas