| nobody_9468 a întrebat:

Mi-am facut cont pe facebook si nu prea stiu ce trebuie sa fachee hee.
Vreau pe perete sa-mi pun imagini, citate, alea alea...am dat la editare profil si acolo-mi arata niste casute, dar nu stiu exact cum sa fac.Imi puteti explica? Sau daca vreti lasati-mi id-ul vostru...

2 răspunsuri:
| broscutsaaa a răspuns:

Sus in dreapta, scrie profilul meu. Apesi acolo, apoi dedesubtul pozei tale de profil, sunt 4 casute: Informatii, Perete, Fotografii, Prieteni.
Si pentru a edita profilul, apesi acolo unde ai apasat si mai devreme, scrii tot ce vrei in acele casute si pe urma dai salvare. happy
Daca tot nu ai inteles lasa`mi mesaj si`ti las id :*

| claudia0mrraw a răspuns:

Buna! La un timp o sa te obisnuiesti cu fb-ul, asa am facut si eu. Lasa-mi un mesaj sa-ti explic tot ce doresti!