| symylove a întrebat:

mi-am facut cont pe TPU si incerc sa raspund la inrebari dar raspunsul meu nu sa-l poztez.
pur si simpu nu-mi apare nimic apas pe raspunde si doresc sa il public dar nu se intampla nimic.

Răspuns Câştigător
| ktyi a răspuns:

Esti din Arges?

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Cînd te decizi să răspunzi la întrebare, vezi că ți se cere să te autentifici. ( să intri pe cont)
Asta chiar și dacă ești autentificat.
După ce te autentifici, în caseta portocalie introduci răspunsul tău și apoi apeși pe indicația „Răspunde ".
Îți apar două opțiuni.
„Doresc să editez " și „Doresc să public!
Citește tot ce ai scris. Dacă este ceva care nu te mulțumește, prin opțiunea „Doresc să editez " se poate reveni la fereastra în portocaliu.
Faci corecturile, apeși din nou pe „Răspunde".
Revii la cele două opțiuni și apeși pe „Doresc să public".
Aștepți să primești confirmarea că ți s-a înregistrat răspunsul prin mesajul „Îți mulțumim...".
După aceasta apeși pe săgeata de „beck " ( vezi stînga sus ), și prin aceasta se revine la lista de întrebări.
Cam asta e!