| corsaleroberta a întrebat:

doar ce mi-am facut cont si am incercat sa raspund la cateva intrebari si nu reusesc, scriu raspunsul si cand apas butonul raspunde se blocheaza. HELP ME!

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Ce browser folosesti? Incearca pe cat posibil sa eviti internet explorerul. Indicat e sa folosesti orice altceva (mozilla, opera, chrome, safari.etc)

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
1. Probabil inca nu ti-ai confirmat adresa de mail. Cauta in Inbox si Spam un mesaj de la Echipa TPU si confirmati adresa! Si in cateva ore vei putea sa raspunzi linistita.
2. Daca folosesti Internet Explorer, inlocuieste-l cu un alt browser! Iti recomand Google Chrome.
Succes! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca site-ul are o problema de compatibilitate cu IE9. Foloseste butonul de compatibilitate din bara de adrese pentru ca site-ul sa fie randat in modul IE8/7. Banuiesc ca asta e cea mai intalnita problema.

| corsaleroberta explică:

Mersi mult, acum mi-am instalat mozilla firefox 4 si pot sa va raspund!