| Joana96 a întrebat:

Mi-am facut o pagina de facebook pentru notite pe contul meu care il aveam de mult. Scrie ca trebuie sa adaug butonul "Imi place", dar el este adaugat. Cand dau sa il adaug imi apar niste coduri si alte minuni. Cum pot sa il fac sa apara din nou, adica el este dar nu stiu ce tot are facebooku` straight face a luat`o razna laughing, alti utilizatori mi-au apreciat pagina deci exista. In fine :d cum completez spatiile alea si dupa unde pun codurile? Funda :* >Multumescbig grin

1 răspuns:
| thpop a răspuns:

Sa fim seriosi! ai neveie de notite pe fb? eu una nu le folosesc nu`mi trebuie funda pentru asta