| anonim_4396 a întrebat:

am adaugat pe facebook o cronologie si as vrea sa o sterg si sa imi fie facebooku cum era inainte...fundita pentru cine ma ajuta.big grin

Răspuns Câştigător
| Anastasia4ever a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poate. Tot ce pot sa-ti spun e ca nici mie nu mi-a placut la inceput dar am incercat sa vad partile pozitive in noul "look" al facebook-ului (de ex cover photo). Pana la urma toata lumea va avea facebook-ul asa. happy

3 răspunsuri:
| RoxyLaLa a răspuns:

Din pacate nu mai poti sa revii la profilul initial.happy

| Razvysal a răspuns:

Http://www.mediafire.com/download.php? 6z6j1wfjrjb5zbn
o sa 'ti apara in dreapta sus un toolbar. apesi pe el pana iti arata acel semn Verde "Bifat"

| louderthanwords a răspuns:

Nu o poti sterge.