| Fluture a întrebat:

Mi-am facut o pagina pe facebook, o "revista, deci o pagina. Si acum nu sctiu cum as putea incepe sa postez notite. thinking Si unde ar trebui sa dau pentru a scrie un fel de cuvant de inceput[Bine ati venit pe aceasta pe pagina!]. Help! dau funda si voturi.

1 răspuns:
| cat6923 a răspuns:

Buna! Intri pe facebook si dai acasa acolo sus in dreapta si dai pe acasa dupa ce ai dat sub imaginea ta scrie notite si dai acolo si scrii...Bafta!happy