| Helenna a întrebat:

Mi-am facut o pagina de divertisment pe FaceBook, dar sunt la inceput. Intrebarea mea este urmatoarea: Cum pot crea o pagina de "Bun Venit"? Adica sa scrie acolo ca si la alte pagini "Bine ai venit pe pagina mea " x", pentru a incepe trebuie sa apesi pe butonul "like" ". Dau funda :X :* happy

1 răspuns:
| Spongeebob a răspuns:

Pai dai la alte pagini la,, Bun Venit'' si iti apare jos un link. Dai acolo si o sa ai si tu. Apoi o sa iti scrii acolo ce mesaj vrei. happy