| Luizaaa a întrebat:

Mi-am făcut un canal pe YouTube in care postez videoclipuri cu portretele făcute de mine. Vreau sa pun melodii pe fundal, dar fara sa incalce drepturile de autor. Am auzit că dacă scriu in descriere că nu am dreptul de autor și scriu link-ul nu am probleme, e adevărat?
Mulțumesc!

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Trebuie sa cauti melodii fara drepturi de autor (sunt destule pe Youtube).

Daca de exemplu iei o melodie de la inna si pui in descriere link-ul si ca nu ai drepturi de autor tot iei strike.