| ralucuta_9259 a întrebat:

mi-am facut un cont pe facebook si mi-am uitat parola... cum o aflu iar cryingcryingcrying nu vreau sa imi fac alt cont ptc aveam ff multe pers in lista cryingcrying dau funda careia sau caruia ma ajuta si imi explica sa inteleg mai bine :X

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intri aici si completezi datele solicitate:
https://www.facebook.com/recover.php

Vei primi apoi pe mail un mesaj cu cun cod si un link. Verifica si in folderul Bulk / Spam.
Ori introduci codul respectiv in pagina anterioara (Confirmation reset code:) ori dai direct click pe linkul din mail.
Va aparea o pagina unde sa introduci noua parola, de 2 ori, si gata... enjoy!