| iza03zu a întrebat:

Buna mi-am instalat de vreo luna Google Chrome si la inceput mergea foarte bine dar de la un timp cand se incarca pagina apare ceva si spune: of pagina nu mai merge reincarcati si apare de muuulte ori si nu stiu ce sa-i mai fac am incercat orice dar tot nu merge...Voi ati patit? Si daca da ce ati facut sa mearga?

1 răspuns:
| Iasmina_Neda_1996 a răspuns:

Eu am patit si e din cauza netului, nu are nimic programul. Google Chrome e unul dintre cele mai bune asa ca el nu are nimic.