| Gipsy a întrebat:

Mi-am luat cartela de cosmote >:".
Dar nu stiu la ce trebuie sa apelez ca sa activez o extra. optiune sad

Deci. La ce numar apelez ca sa activez una dintre extra. optiunile de la cosmote [ cu 1200min/sms sau 5000min/sms. stiti voi >:? Dar sa vad cat credit mai am?

Multumesc. Funda!

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

"Verificare Credit

Apelând gratuit numerele *100# sau 1234 de la telefonul tău mobil, poţi afla în orice moment informaţii legate de situaţia creditului Cartelei COSMOTE.", iar pentru activare extraoptiuni tasteaza *120# si urmeaza meniul.
Succes! happy