| florin1 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez un aparat de fotografiat Aparat foto digital Fujifilm FinePix S4000 si as vrea sa stiu despre acest aparat cum face pozele clare si dc este bun si mai multe detalii dau funda + vot

1 răspuns:
| Al60 a răspuns:

Fujifilm este un aparat bunicel. Calitatea fotografiilor poate fii buna aparatele fuji sunt renumite pentru culorile lor naturale si calitatea lentilelor optice. Dar depinde in mare masura de cunostiintele Foto care le detii. Concluzie rezultatele pot fii super daca esti familiarizat cu tehnica fotografiei.