| Mydy a întrebat:

mi-am luat un laptop toshiba satellite c650, si la inceput mi-a mers netul dar apoi nu a mai mers, si am schimbat windowsul iar acum tot nu merge stiti cumva. o fi de vina windowsul sau imi trebuie un cd ceva? Nu am primit niciun cd pentru internet aaa si app windowsul este o copie, are legatura cu asta?
Deci ce ziceti?{funda}...scuze categoria

2 răspunsuri:
| Mydy explică:

Am incercat, am bagat si ip-urile si la wireless m-am reconectat si tot nu merge

| annnamaria a răspuns:

Daca ai wireless trebuie sa te reconectezi, iar daca ai net fara wireless trebuie sa bagi ip-urile. Funda?