| victoria_9469 a întrebat:

Buna mi-am pierdut telefonul prin casa si s-a descarcat sad credeti ca o sa-l mai gasesc?

13 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

O sal gasesti intr-o zi

| Ingrid16V a răspuns:

Normalllwinking... daca sigur l-ai pierdut prin casa o sa-l gasestihappyMai rau era daca il pierdeai pe strada sau nu stiu unde!

Aminteste-ti unde l-ai lasat ultima oara si sigur il vei gasi!

Bafta>big grin

| foxi a răspuns:

Numai daca il cauti!

| Helene a răspuns:

Da! Si eu mi-am pierdut mai de mult un telefon. L'am cautat zile.Si era intr'o bluza in sifonierlaughing
Cauta unde crezi ca n'ar fi.
Succes:*

| PlasticMoon a răspuns:

Si eu l-am pierdut prin casa si nu l-am mai gasit jumatate de and, dar era dupa canapea laughing

| Eu.si.atat a răspuns:

Cauta-l si o sa-l gasesti.

| claudiua a răspuns:

Cum sa nu il mai gasesti? Cauata peste tot. Gandeste-te unde l-ai pus ultima data. si rascoleste tot.Si eu am pirdu pirdut un surubel de la o lampa si stiam unde a cazut dar era noaptea si nu am mai cautat, maine dimineata l-am cautat; nu l-am gasit. Peste doua zile am cautat din nou mai atent si... surpriza! L-am gasit.

| *swper* a răspuns:

Si eu imi pierdusem telefonul big grin
Il cautam de 4 luni si era descarcat. Eram sigura il pierdusem in casa happy, dar tatal meu la gasit in masina cand facea curat ...Ideea e ca era iarna si iarna e frig dar bateria a tinut desi era umezeala, acum este un pic unflata. L-am gasit exact cand nu ma mai asteptam! Nici nu credeam ca o sa il mai vad tongue

| *swper* a răspuns:

Succesc cu cautarea kiss happy sper sa il gasesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dreacu ma, nu vede-ti ca intrebarea asta este pusa la misto. Ce **** de intrebare este asta,"mi-am pierdut telefonul in casa si s-a descarcat, credeti ca o sa il mai gasesc?"cine ar fi atat de prost sa isi piarda telefonul in propria casa.
Victoria, vezi ca ti se raceste lapticul.Plictiseste dracu pe altcineva cu asftel de intrebari de ****.

| KiduuAlle a răspuns (pentru anonim_4396):

A, eu as fi asa proasta sa`mi pierd telefonul, care s-a descarcat in propria mea casa tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mi l-am pierdut chiar azi si l-am cautat si nu l-am gasit is trist sad
eu pe strada tu in casa in casa trebuie sal gasesti dar eu

| NikolasXD a răspuns:

Da logic, cum sa nu il gasesti din moment ce l-ai pierdut in casa LOL