| rebiik a întrebat:

mi s-a blocat contul de facebook,blocat insemnand ca numai pot posta pe o pagina,nu pot da like-uri si prietenii nu pot sa-mi trimita mesaje, vi s-a intamplat? Daca da, ce ati facut? Am nevoie urgent.Dau funda celui mai detaliat raspuns. Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| madamme a răspuns:

Am patit-o. A fost o problema de la ei si si-a revenit singur.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Caută la Settings (Setări)→ Support Dashboard (Panoul de asistență), dacă nu mă înșel, cred că doar aici, poți vedea cine te-a raportat, ori pe cine ai raportat tu, cât și soluționarea problemelor. Vezi dacă apare perioada și motivul pentru care ai fost sancționat. Dacă nu scrie nimic, înseamnă că sunt probleme tehnice din partea lor, deci nu e vina ta. Mai așteaptă, nu-i cazul să intri în panică...

| christos1234 a răspuns:

Trimite o cerere la cei de la Facebook sa ti-l deblocheze si spune-le ca sa comis o greseala.