| Kity2202 a întrebat:

FUNDA kiss!
Nu stiu daca am ales categoria buna! scuze!
Hei TPU! Am o problema : am un cont de facebook si am o pagina...De obiecei imi fac publicitate in grupuri pentru publicitate...Mi s-a intamplat sa dau link de la pagina la multe postari si mi-a blocat contul [nu pot da like, sa add persoane, sa trimit mesaje]Cand am dat like la o postare mi-a aparut "Contul tău este indisponibil temporar. Poţi recăpăta accesul conectându-te la contul tău dintr-un browser web.

În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm anunţă-ne. " Ce pot sa fac? Trebuie sa-mi fac alt cont?
Dau FUNDA cine imi raspunde corect!

Răspuns Câştigător
| PufoseniaDF a răspuns:

Trebuie sa astepti o perioada.Asa mi s-a intamplat si mie si peste vreo 30 de zile am putut din nou sa fac aceste lucruri. Bafta.