| Mihai_3337 a întrebat:

mie imi merge foarte greu FIFA 11 si as vrea sa fac ca sa mi se vada clar si sa nu se mai blocheze.Asta ar fi una, cea de a doua.Care cum sunt controalele la FIFA 11, de ex (B) ce inseamna acolo... etc. Ma ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Ia-ti o placa video mai performanta. La a doua intrebare nu stiu ce sa iti raspund pentru ca nu joc fifa.

| ACAB1312 a răspuns:

Am eu raspuns la a 2-a intrebare, deci cand deschid fifa imi apare un fel de panou pe care skrie :

Play
Game Settings
Exit

Dai la Game Settings, iar acolo te uiti la In-Game Keyboard si iti arata toate controalelewinking
Fundawinking