| UrsuletsulTau a întrebat:

mie imi place de un baiat si nu stiu cum sa ii ziccrying... puteti sa imi spuneti voibig grincrying Ma >rusinez:"

Răspuns Câştigător
| αℓє a răspuns:

Uite...De mult timp ne cunoastem.Dar niciodata nu am avut curajul sa-ti spun.Ma simt foarte jenata, dar trebuie sa-ti spun ce am pe suflet.Sentimentele mele pentru. tine sunt puternice. Imi placi mult.Chiar voiam sa fac asta.

Bafta! Don`t worry, Be Happy!

1 răspuns:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Mai intai intreaba-l daca are prietena daca zice nu spune-i ca iti place de el daca zice ca are nu mai are rost sa ii zici