| nobody5568hf a întrebat:

Miercuri termin clasa a VIII-a si fiind sefa de promotie ar trebui sa tin un discurs nu foarte lung, nici foate scurt, daca se poate emotionant... Ceva pareri? Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| jamal000 a răspuns:

Ajunsa la finalul unui ciclu de viata, cu emotie si cu bucurie ca v-am avut cunoscut si v-am avut alaturi pe parcursul celor 8 ani de zile, tin sa multumesc cadrelor didactice care m-au indrumat, colegilor de clasa care mi-au fost alaturi si in momente mai dificile, dar si de bucurie si bineinteles parintilor care m-au sprijinit neconditionat si care au fost mereu langa mine.

1 răspuns:
| jamal000 a răspuns:

Sigur textul poate fi cosmetizat si eventual mai poti adauga cate ceva...