| simona_3709 a întrebat:

nu este tocmai o intrebare insa am nevoie de ajutorul vostru.Am castigat prima etapa a unui concurs si avem nevoie de cat mai multe voturi. :) daca puteti sa intrati si sa ne votati..ne-ati ajuta enorm.
Multumim!
Votati Madgearu! https://www.facebook.com/EPIO.Romania?sk=app_38855544127 4253
Prima oara dati like paginii parlamentului si apoi votati. Multumesc!

2 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Ok dar dai si tu funda laughing

| petre059 a răspuns (pentru petre059):

Votat,daca nu dai funda votez pe ceilanti ca am 22 de conturi FB laughing