| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

nu imi merge mess-ul! scriu id, parola si apoi imi da o eroare... asa imi face indiferen de ce parola scriu ...heeeeellllp!

FUNDA!

2 răspunsuri:
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Pai cel mai bine este sa intrii in control paner si sa-l dezinstalezi. Dupa asta daca il mai ai inca la download poti sa intrii si sa il instalezi iar de acolo sau daca nu il iei iar de pe net.Asa o sa poti afla daca era de la yahoo sau daca ai o problema cu pc-ul.Baftaa:*:*

| didixdsgregtrh a răspuns:

Cred ca este o eroare ceva de la mess.ca asa mi s-a intamplat si mie.si dupa cateva minute sau mai mult mi-a mers.mai incearca