| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot deschide odnoklasniki.ru.Cand apas pe link trebuie sa astept ceasuri pana se incarca dar tot nu se mai incarca.Cum pot sa repar asta? Apropo folosesc mozilla firefox...A si pentru cei la folosesc firefox - v-au aparut sus bara pe care scrie search with Bing? Cum pot sa scap de ea? mersi anticipat FUNDA

1 răspuns:
| UnNimicCareReprezintaMulte a răspuns:

Intri in control panel si dai la dezinstalare/schimbare programe.Acolo dezinstalezi bing, apoi cand intri pe mozzila dai acolo unde scrie bing pe X.Cat pentru site mie mi-a intrat intro secunda.Incearca google chrome. Daca nu, e din cauza conexiunii providerului tau cu reteaua ruseasca.