| ana3 a întrebat:

obisnuiesc sa folosesc mozilla firefox. insa mai nou, cand cineva imi trimite un link pe mess [de exemplu linkul unei piese], nu imi intra cu mozilla ci imi deschide o fereastra noua cu internet explorer. inainte imi deschidea tot cu firefox. imi puteti spune ce as putea face sa revina din nou la normal? multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| InnocentKid91 a răspuns:

Dai download firefox, instelezi si gata! FUNDITA

| Tzucu a răspuns:

Pai vezi acolo la obtiuni si eu am patit asa odata. si este o setare care face sa se deschida cu mozilla. nu mai stiu exact acum ca folosest chrome.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai reinstaleaza din nou fierfoxul