| Claraaaaa16 a întrebat:

Nu știți cum să văd persoana care imi da o intrebare pe sarahah? Mi-as dori mult să aflu.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

DAca aplicatia e cu scopul de a ramane persoanele anonime, asta cu aplicatii care-ti spun cine e, e o foarte mare vrajeala. ITi dai seama ca astia isi fac bine aplicatiile ca sa nu le aiba acces la bazele de date. E aceeasi vrajeala ca aplicatiile alea tip `afla cine ti-a vizionat profilul de Instagram/Facebook`.

| Claraaaaa16 explică (pentru Adry05):

Mh,ai dreptate!

| Nita_Mattia_1977 a răspuns:

Trebuie sa ti iei o aplicatie

| Claraaaaa16 explică (pentru Nita_Mattia_1977):

Știi cum se numeste?