| TeenageGirl a întrebat:

Buna!
Nu stiti de ce nu mai apare "NINI" la TV, pe Disney?

5 răspunsuri:
| ArexuDeea a răspuns:

Este pauza intre sezoane si incepe in martie din cate am auzit

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Nu-ti face griji, au facut o mica pauza, dar vor reveni din martie.
fundita?

| simona_5702 a răspuns:

Conform unui articol aparut pe protvmagazin.ro telenovela Nini va reveni in luna martie in grila de programe la Disney Channel cu un nou sezon. Asa ca trebuie sa va inarmati cu rabdare si sa asteptam revenirea frumoasei telenovele.
Fundaa?big grin:big grin

| simona_5702 a răspuns:

Conform unui articol aparut pe protvmagazin.ro telenovela Nini va reveni in luna martie in grila de programe la Disney Channel cu un nou sezon. Asa ca trebuie sa va inarmati cu rabdare si sa asteptam revenirea frumoasei telenovele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu, dar as vrea sa stiu