| 123456Anonim123456 a întrebat:

Buna,nu stiti o crema pentru cosuri care chiar sa functioneze?

8 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Daca-ti recomand zinerytul imi sar astia in cap ca poti ss te iriti.
Te duci la medicul de familie si ii ceri o trimitere catre un dermatolog si o sa-ti dea dermatologul respectiv o reteta cu ce crema considera el ca e buna.

| TotulAÎnceputPe28 a răspuns:

Eu folosesc un sapun pr baza de planta de ceai verde, chiar are efect la mine, iti recomand sapunul il poti gasi in farmacii!

| vocea a răspuns:

Incearca sa te dai cu usuro pasat pe cosuri, apoi cu miere de albine, o sa aiba succes ca si eu am avut.

| FaraNumePls a răspuns:

Da cu spirt pe față laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asocilin.
E 9 lei, îl găsești la farmacia veterinară.
La dermatolog o să-ți dea geluri și creme undeva la vreo 2 milioane, cel puțin.
+ Antibiotic.
Mie nu mi-au priit alea, mai rău mi-au făcut.
Crema de care ți-am spus a fost de 15x mai bună decât ce mi-a dat doctorul.
Faci cum știi.

| denyzo a răspuns:

Eu iti recomand sapunul de sulf. Te speli dimineata si seara pe fata cu apa pura, apoi dai cu sapunul. Te clatesti foarte bine dupa care lasi sa se usuce fata, apoi tamponeaza usor cu o bucata vata sau o discheta demachianta LOTIUNEA ERITROACNOL. (o gasesti in farmacie la fel si sapunul)
Vei vedea o schimbare. (aceste 2 produse iti curata tenul si pe parcurs acneea se va usca) Poti intreba o farmacista despre sapunul de sulf si lotiune, iar ea iti va spune.
Fundita? happy

| Gabriella9980 a răspuns:

Eu folosesc Nivea si e destul de buna.

| Adry05 a răspuns:

Multe persoane, inclusiv o prietena de a mea au zis ca au reusit sa scape cu crema asta :
https://www.farmec.ro/produse/ten/crema-ultra-activa-98.html