Întrebare recomandată | Anonimusdesteptu a întrebat:

Știți o crema foarte bună pentru coșuri?

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai dati banii pe creme recomandate de altii, mergeti la dermatolog!

| LPCTSTR a răspuns:

Nu cred ca este ok, dar eu ma dau cu Nidoflor, cosurile imi rec in 2 zile maxim.

| Idkidk a răspuns:

Eu am scapat de cosuri usor.
M-am dus la o farmacie care si prepara creme, si am comandat o crema pentru acnee/cosuri, si era alba ca varul, mi-am dat cu ea si in vreo luna mi-au disparut, s-au uscat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astupa porii...cremele..Spalate cu un gel sau un sapun

| alexwahl a răspuns:

Ai intre 13-20 de ani. Cosurile le poti reduce printr-un stil de viata sanatos.

| georgyanaaa a răspuns:

Daca cauti pe google iti recomanda masca cu albus de ou si sa stii ca mie mi-a trecut in 2 zile si poate gasesti cv pe acolo

| wonderwoman123 a răspuns:

Efaclairre de la La Roche Posay. O gasesti in farmacii

| Anonim000000003333 a răspuns:

Incearca sa te speli cu gelul pentru acnee de la gerovital (in rul de 15 lei la farmacie) si cu aparatul foreo luna( putin cam scump, dar isi merita banii), dupa aplica crema Epiduo (tot pentru acnee, se gaseste doar in afara tarii pe baza de reteta). Dupa ce incerci astea te asigur ca nu o sa mai ai probleme cu tenul.

| dann42 a răspuns:

Date la pasarica si scapi.

| Laiyla a răspuns:

Unguentul cu ihtiol. Mereu il folosesc, le usuca sau se sparg singure in cateva ore, maxim 2 zile, depinde.

| Juvia a răspuns:

Eu ma dau cu AcneOut mi l-a recomandat doctorul și tu se usucă și îți trec maxim în 1-2

| djeqzr a răspuns:

Slobozeala

| BlanaBomba_Emil_1998 a răspuns:

Cremele nu prea functioneaza dar iti recomand Sapunul de fata Protex