| Mavike1337 a întrebat:

Nu stiu ce nume sa imi pun la facebook. Pe mine ma cheama Andrei. Va rog sa imi dati niste idei. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| DamiPapucii a răspuns:

Pai facebook-ul e facut pentru oameni modesti nu pentru cocalari si pitipoance.Asa ca te-as sfatui sa iti pui numele tau de familie, prenumele.
Funda puppy dog eyes

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mi a luat mult sa ma gandesc, dar am gasit. Ce zici de Andrei?

| mAlexandra a răspuns:

Andrei+ numele tau de familie? Asa te pot gasi mult mai usor o gramada de persoane tongue Plus ca altfel nu prea cred ca vei putea happy Si eu mi-am pus un nume total diferit. si am primit un mesaj " Am aflat ca numele care il aveti pe facebook nu e cel real, va rugam sa il schimbati " Nu stiu cum au aflat.dar nu mai conteaza laughing
Sper ca te-am ajutat big grin.

| Chantall a răspuns:

Pune numele tau real.