| AnemonaP a întrebat:

Buna,nu stiu cum sa incep laughing))).dar.mie imi cam place de un tip.mai mare cu cativa ani decat mine, dar nici chiar foarte mare.Am intrat odata intr-un centru optimed in apropierea liceului meu,cautam o rama de ochelari ce nu prea mai este pe piata,era un tip dragut,el laughing),mi-a spus ca nu are marca aceea dar ma ajuta sa gasesc un model asemanator.a fost amuzant pentru ca eram foarte pretentioasa,imi arata un model,il probam si spuneam:sunt prea mari,prea patrati,prea lungi, prea..ingusti,sunt deschisi,vreau doar negri, etc etc.si radea si el si eu.pana la urma am plecat la liceu.Este suuuper dragut,as mai vrea sa trec pe la el, am drum spre casa pe acolo.Cum as putea face cunostinta cu el? sau nu stiu, sa vorbesc cu el laughing)) Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

1 răspuns:
| DianaaaaDienutzaaaaaaa a răspuns:

Pai te mai duci acolo la centrul optimed si ii zici ca vrei sa-ti mai iei o pereche de ochelarilaughing Si incepi sa vorbesti cu el si poate, poate. incearca sa-l cunosti mai bine happy