| IonelaaaS a întrebat:

Nu stiu cum sa va zic. dar am pus o poza pe facebook dupa care dintr-o data mi s-a schimbat facebook-ul (mi-au aparut notificarile mesajele si cererile in dreapta) Facebook-ul meu erqa ca si pana acum cateva luni. Si cand am intrat la pozele cu mine imi arata doar poza pe care am pus-o dar daca intru la albume mi le arata alea de profil coperta si din cronologie.
Stie cineva de ce imi apare doar o poza, de ce s-a intamplat asta si cum as putea s=o rezolv?!

7 răspunsuri:
| JomelaMaya a răspuns:

E o eroare de la ei pentru că s-a schimbat facebook-ul stiu si eu pe cineva care a pătit dar nu stiu cum se rezolvă :/?

| IonelaaaS explică (pentru JomelaMaya):

Chestia e ca daca intru la albume mi le arata toate.

| mona a răspuns:

Mai asteapta cateva zile si iti vei vedea pozele acolo unde le-ai pus

| IonelaaaS explică (pentru mona):

Ti s-a intamplat si tie?

| mona a răspuns (pentru IonelaaaS):

Da,dar mie mi-au aparut dupa 2-3 zile inapoi [sper sa-ti apara si tie]

| MarianWLF a răspuns:

Am patit si eu acum o saptamana sau doua, se pare ca au schimbat tema la facebook, la fel si la mine notificarile sunt in dreapta, la fel cererile pe prietenie, pacat ca au schimbat, imi placea mai mult inainte.

| IonelaaaS explică (pentru MarianWLF):

Si la soramea ii s-a intamplat asta dar nu i-au disparut instantaneau pozele.