| KiddFaraSentimente a întrebat:

Nu ştiu de ce nu îmi merge Facebook-ul. Când vreau să dau like la o poză scrie "An error occurred while writing to our database. Please try again later." Nu pot să postez nici un link, să pun status, plus că îmi intră greu în Facebook sau nu intră deloc. Ce pot face dacă nu-şi revine? sad Fundă. :*

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Cred că problema se va rezolva de la sine, mi-au mai zis și alții de această problemă, și eu am pățit același lucru, dar problema a durat decât câteva minute. Nu cred că poți face ceva în această privință, decât să aștepți să-și revină.