| anonim_4396 a întrebat:

NU sunt de mult timp inscrisa pe acest site,dar am m-ai citit intrebarile si raspunsurile de aici, ca de obicei legat de adolescenti (baieti frumosi etc etc). Sincera sa fiu dupa ultima mea relatie de vreo 3 ani nu m-am asteptat sa imi mai placa de cineva,dar nefericirea cade iar in capul meu! Deci sa incepem:imi place de un tip(suntem prieteni,dar nu stiu daca si el ma place) si am incercat sa vorbesc cu el de chestiile care ii plac gen sport:ii place fotbalul,si eu sunt sportiva joc fotbal,baschet,handbal de placere si sunt inscrisa la aceste sporturi, adica fac antrenamente serioase.Ca sa ma apropii m-ai mult de el i-am zis ca nu ma pricep la fotbal si l-am intrebat daca vrea sa ma ajute..si mi-a raspuns simplu si la obiect ca nu ii plac fetele care joaca fotbal! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Eu n-am auzit niciun baiat sa zica asa ceva... iar faptul ca ti-a "taiat-o" asa din scurt ma face sa cred ca pur si simplu nu vroia sa petreaca timp cu tine, mai ales ca baietii de obicei sunt entuziasmati cand fetele le cer ajutorul si au ei ocazia sa arate ce "macho" si descurcareti sunt ei. Deci, sper sa nu te supar, dar nu cred ca esti genul lui. Probabil ii place fetele mai femine, nu are rost sa il mai bati la cap.

2 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Te invat eu cu mare placere happy