| wall a întrebat:

Nu vreau sa fiu nepoliticoasa dar nu vi de pare ca unii utilizatori TPU sunt cam neseriosi prin raspunsurile lor?

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt multi care ironizeaza si care dau raspunsuri superficiale. Din pacate nu putem evita asta. Dar putem sa nu incurajam acest fenomen. E deranjant cand primesti injurii nefondate sau primesti un raspuns in care cineva face misto de tine fara motiv.

| JustMe a răspuns:

Ba da, sunt multi neseriosi pe TPU. Dar asa e si in viata reala asa ca pe mine nu ma surprinde.
P. S: La intrebarile cu id-ul lu' Hannah Montana e normal sa fi neserioslaughing

| ELD a răspuns:

Ba da, macar daca nu au chef sa raspunda, sa nu mai raspundax( se mai dau si desteptioh go on