| DianaDiaa a întrebat:

Nume artistice de pagini? sa contina dreams, stars ceva fantasy nu stiu sau dintr-un film serial...

5 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

BraZZers happy(toti baietii o sa intre la tine pe pagina)

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Dreams Fantasy, TheStars, TheDreams,
Stars are Cool, Dreams and Stars, etc.
Poti incerca ai tu sa faci diverse combinatii.
Peace!

| AnaMalina22 a răspuns:

Buna!
Believe
Our Dreams
The life is a dream
Your Star'
My Star
My dream
Our Fantasy-Dream
The life is a fantasy dream

Love!
Funda?

| JustMe6996 a răspuns:

Believe in you! Mereu mi-a placut aces nume de pagina. Si crede-ma ca va fi placut de multi. De exemplu, daca iti faci publicitate paginii pe facebook, majoritatea vor da like, pentru ca le place numele, nu pentru ca v-ar fi urmarit postarile. Crede-ma pentru ca momentan sunt admina la 10 pagini, dintre care 8 sunt create de mine, si au ajuns la peste 20.000 de likes :**

| miru2000 a răspuns:

Blue stars