| NoPersonMe a întrebat:

o amica isi face ziua in club in luna Decembrie, cum ar trebui sa ma imbrac? Ca sa stiu sa ma "echipez" din timp

Răspuns Câştigător
| adelov a răspuns:

Eu iti spun sate imbraci cu blugi stramti cizme la moda pana la genunchi bluza mulata cu imprimeu sclipicios sa iti lasi parul desprins sa iti dai cu un luciu sau gloss de la avon cel mai roz rimel si fard albastru stralucitor si o geanta de umar muv cu imprimeu de leopard si sa nu uiti de o esarfa gri manusi asortate cu blugi si cercei lunghi vei fi cea mai tare

3 răspunsuri:
| NoPersonMe explică:

Am 15 ani,si va fi in club, club, nu de copii mici

| lrls a răspuns:

Pai depinde de varsta si de loc. Daca ai o varsta mai frageda si va fi un loc cu topogane, nu e chiar recomandat sa te imbraci in fusta sau rochie, dar daca e ceva mai modern iti poti pune o rochie nici prea lunga nici prea scurta, daca nu esti de acord te poti plimba prin oras, asa vei gasi tinuta perfecta intr-un magazin.

| Sorrynna a răspuns:

Buna! Ai putea sa iti iei o rochie de genu http://www.google.ro/......tp?/imgres cu o blanita si cu niste cizme lungi. Ar arata super!;) Pa-Pa :-H!