| anonim_4396 a întrebat:

O crema matifianta buna pentru ten gras? Acum ca a venit caldura am exces de sebum si e naspa ca are aspect naspa fata si luceste. Apropo, crema matifianta Gerovital happines e buna?

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Foloseste produse din farmacie. Tenul tau are o problema, excesul de sebum. Trebuie sa folosesti ceva special pentru tipul tau de ten. De exemplu, eu folosesc Avene cleanance mat. Daca esti din Bucuresti mergi la Farmacia Tei unde preturile sunt putin mai mici fata de alte farmacii.