| kittykat a întrebat:

o intrebare adresata baietilor >: va plac fetele mai tupeiste, mai rele adica nu stiu mai. care au un comportament d strada [ nu ma refer ca injura si se drogheaza] asa mai... baietoaice sa zic asa laughing sau preferati genul fustita si mult fard cum zic eu laughing care comenteaza orice si sunt fete cuminti tongue. Sunt ff curioasabatting eyelashesbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| iLuzye a răspuns:

Hmm happy iarta-ma ca ma bag ca fata, dar tu ai prezentat doar 2 extreme. Nu exista pe lume doar baietoace, si doar fete ''cu mult fard''. Sunt 'einspe mii de tipuri si astea nu sunt insusirile cele mai relevante. happy Inca o data, scuze!

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

...Sa numai aud de fete '' baietoaice''
La o inmormantare am dat de o fata...de am zis ca fac infarct pe lochappy
Deci nu stiu daca ma credeti stiti ce e aia sa aiba pana si freza de baiat? Se imbraca ca un baiat nici cerceii nu avea.
Blugi si 1 tricou nedecoltat.
Eu am zis ca e baiat adica ma purtam ca cu un baiat.
ToT jeleau aia pe acolo si spunea aleia " Oana numai plange oana numai plange ca s-a dus "
Eu numai la asta ma gandeam.
Pana am aflat ca e fata stupoare.
Adica nimic nu parea sa o dea de gol ca e fata.
Cu toate ca ii venise rau, vomita.
Dar ce nu imi pot scoate din cap acel soc
La prima vedere sa vezi o persoana aparent baiat, cu creasta facuta, gel fara cerceii fara nimic
Apoi sa afli ca e fata wtf?
deci nimic nu o trada ca era fata. nu imi plac aceste genuri de fete
Dar vorba aia daca imi arata ca are ceva in cap si ca stie ce vrea sa faca cu viata ei pana la urma putin imi pasa :^^

| iLuzye a răspuns:

Hm happy imi pare rau ca ma bag ca fata, dar ai prezentat doar 2 extreme. Nu exista pe lume doar fete baietoase, si doar fete ''cu mult fard''. Sunt 'einspe mii de tipuri, si astea nu sunt tocmai cele mai relevante insusiri. Inca o data, scuze!

| OvidiuDanzka a răspuns:

Caracterizarile spuse de tine imi par prea mult sa zic asa.
Mie personal imi plac fetele sincere si desigur unice in felul lor oricum ar fi el, nu cele care incearca sa copieze ceva sau pe cineva happy

| ganj a răspuns:

Majoritatea baietilor prefera fetele care nu folosesc cuvantul " se drogheaza"